Asortyment sklepu AirSoft Gun

ASG sklep (skrót od AirSoft Gun) to miejsce, gdzie można kupić repliki każdej broni, gazowej, elektrycznej i sprężynowej. Są to repliki wysokiej jakości, które zadowolą ludzi, którzy od wielu lat kolekcjonują broń tego typu. Jest to też idealny sklep dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z tego rodzaju bronią, a także dla tych, którym nieobce są gry miejskie lub terenowe.

Oferta sklepu ASG

ASG sklep oferuje swoim klientom repliki broni, które prawie niczym nie różnią się od oryginału. Towar sprowadzany jest od producentów najlepszych w branży. Karabiny i pistolety są wyprodukowane z tworzyw sztucznych, drewna albo metalu. Niczym nie różnią się od pierwowzorów, zarówno w obsłudze jak i budowie. Każdy model jest szczegółowo opisany. Repliki broni wykorzystywane mogą być do treningu strzeleckiego, do rozgrywek sportowych albo do odwzorowania działań wojskowych, czy rekonstrukcji bitw historycznych.

 Karabiny snajperskie, a raczej ich repliki, to coś po co chętnie sięgają doświadczeni gracze

Rodzaje broni oferowanej przez ASG

Repliki karabinków mogą być gazowe, albo elektryczne. amunicja wykorzystywana w tych replikach broni jest wykonana z tworzywa sztucznego. W replikach elektrycznych wykorzystywany jest silnik elektryczny, który zasila bateria. Dzięki temu można strzelać seriami, możliwa jest także szybkostrzelność.

W replikach gazowych broni wykorzystuje się sprężony gaz, który przechowywany jest w magazynku, albo w specjalnej kapsule CO2.

W przypadku replik karabinów snajperskich, a także strzelb wykorzystuje się napęd sprężynowy, który wymaga ręcznego przeładowania po każdej serii, identycznie jak w oryginałach.

Rodzaje replik broni gazowej

Broń gazowa, dostępna w sklepie ASG, może być zasilana specjalnym gazem, albo dwutlenkiem węgla. Zapas energii można uzupełnić w dowolnym momencie. Zaletą tych replik jest też fakt, że są bardzo realistyczne, a zwłaszcza odrzut systemu.

Karabiny snajperskie – najwyższa precyzja i jakość


Karabiny snajperskie, a raczej ich repliki, to coś po co chętnie sięgają doświadczeni gracze. Dzięki najwyższej jakości i precyzji można skutecznie strzelać na dalekie nawet dystanse. Replika karabinu snajperskiego to także baza pod tuning i modyfikację. Można zamontować na nim siatkę maskującą, lunetę i dwójnóg. Daje to uczucie pełnego realizmu, a gracz czuje się jak prawdziwy snajper.

Różne dodatki do replik broni

Warto zaopatrzyć się także w okulary balistyczne, które stanowią doskonałą ochronę wzroku podczas militarnych rozgrywek. Sklep ASG oferuje różnego rodzaju skuteczną ochronę oczu, od gogli począwszy.